Автоподбор
російська

Експерт на день

що потрібно саме тобі

Одним з улюблених форматів відпочинку є перегляд оголошень з продажу автомобілів. Що не відкриєте - усе красиве, вимите і в ідеальному стані! Хочу придбати цей мерс. Ні, може краще цей BMW, хоча Lexus – теж непоганий..

Що обрати?!

Якщо ви впізнали себе в цих рядках - тоді послуга «експерт на день» ідеально підходить для вас.

Як це працює?

Разом з одним із наших експертів, протягом одного дня ви оглядаєте варіанти, які ви самі обрали на сайтах з продажу автомобілів.

Потрібно лише домовитися з продавцями про час та місце перевірки, та залишити нам заявку на цю послугу. Кожен із обраних клієнтом автомобілів пройде ретельну перевірку.

Залишити заявку на послугу «Експерт на день»

Зачекайте будь-ласка...

Дякуємо за вашу заявку

Наш менеджер скоро зв'яжеться з вами

Ви можете підписатися на нас

у соцмережах у нас завжди актуальна інформація

Торг!

вигода для вас

Одна з найцікавіших частин інспекції автомобіля. Продавець завжди прагне продати дорожче, а покупець-заощадити. Тому, щоб знайти золоту середину, важливо мати можливість об'єктивно проаналізувати обраний варіант та швидко визначити реальну ціну автомобіля!

Для цього недостатньо лише взяти ринкову вартість. До речі, початківцям також непросто визначити реальну вартість автомобіля. Необхідно врахувати всі знайдені недоліки та швидко обчислити ціну їх усунення.

І для цього Google, безумовно, буде недостатньо! Також, у процесі переговорів вам потрібно бути трохи психологом, щоб ефективні переговори не перетворилися на конфлікт. Зрештою, деякі люди дуже болісно реагують, коли погано говорять про їхня улюблену ластівку.

Наш спеціаліст

Протягом одного дня ви з нашим фахівцем, можете оглянути необмежену кількість варіантів, але на практиці вистачить часу не більше ніж на п'ять автомобілів, адже перевірки та поїздки до машин можуть бути достатньо тривалими.

Зрештою, високоякісна перевірка допоможе вам суттєво заощадити кошти і таким чином сторицею окупить послуги наших експертів.