автопідбір
російська

Як вибрати собі автомобіль

авто для тебе

За всі роки діяльності компанії Автопідбір Київ одним із найпоширеніших питань було «А що краще купити?». І ось до цього питання потрібно підійти системно.

Зараз в інтернеті часто з'являються жарти, де порівнюють за, наприклад, 10000$, б/у Автомобіль (Renault Logan та Maserati quattroporte).

На перший погляд більш логічна покупка – Рено. Не стара по роках, невеликий пробіг, практично. Але! А якщо людині не потрібна практичність? А якщо покупець хоче яскравий автомобіль?

Обери свій автомобіль

Як вибрати собі автомобіль

І, припустимо, він готовий до всіх пригод та витрат на ремонт такого ексклюзивного авто? Виходить, у такому разі, краще мазератті, ніж рено. Тому, скільки людей – стільки й думок, а отже – потреб.

Але, скажу з практики, більшість покупців хочуть приблизно одного й того самого. Щоб була не дуже стара машина, невеличкий пробіг, адекватна вартість ремонту, ліквідна.

І, незважаючи на цей стандартний невеликий список, є дуже багато нюансів.

Запропоную певний перелік питань

на які треба відповісти, щоб визначитися з вибором.

Бюджет

Потрібно зрозуміти собі хоча б приблизні рамки тієї суми грошей, яку ви готові віддати за автомобіль. Також потрібно врахувати витрати на послуги компанії Автопідбір Київ, витрати на переоформлення, покупку поліса страхування, витрати на ТО після покупки. Це основа.

Цільове призначення авто

На перший погляд, машина – брама в цілий світ. На ній можна поїхати куди завгодно і дуже часто ми так собі уявляємо. Мовляв, куплю машину, об'їжджу всю країну, поїду в євротур, та хоч на Місяць! Але, на практиці, дедалі прозаїчніше.

Але важливо враховувати, буде це рух по місту чи трасою. Чи буде необхідність їздити в село до родичів, на дачу, в тому числі поганими дорогами.

Хто їздитиме

Автомобіль купується виключно для одного водія, одного власника або ж треба возити сім'ю, брати попутників (так-так, у нас були кейси, коли клієнтам був важливий великий автомобіль, тому що часто підвозять попутників).

Як надовго купується машина

Я завжди рекомендую купувати машину так, ніби ви з нею проведете п'ять років мінімум. І треба підібрати авто таке, що не підведе. Але! Часто люди купують машини на рік і потім оновлюють. І ось у такому разі краще розглядати більш ліквідні авто, які менше втратять у вартості та можна буде швидко продати.

Але, якщо є впевненість, що з машиною проведете як мінімум ті п'ять років - можна розглянути менш ліквідні, але цікавіші у своєму ціновому сегменті. Як Acura ILX, TLX, Jaguar XF, XE, XJ, Cadillac ATS, CTS, CTS, CT5, CT6, SRX та їм подібні. Якщо покупка на довгі роки, то краще утриматися від деяких типів двигунів і коробок, ресурс яких може не перевищити 200-250 тис км.

Побажання

Сучасні маркетологи – просто Боги у своєму ремеслі. Продають усі. В автомобільному світі це проявляється у комплектаціях авто. Не всі нововведення електроніки, які так сильно хочуть продати разом з автомобілем - дійсно потрібні.

І потрібно розумно оцінювати, наскільки конкретно вам потрібна та чи інша функція. А особливо якщо не існує практики володіння автомобілем або взагалі керування автомобілем, то експерти компанії Автопідбір Київ обов'язково поділяться як особистим досвідом так і клієнтським, після чого простіше буде визначитися, що дійсно вам потрібно в майбутньому автомобілі.

Особисті вподобання

Обов'язково потрібно врахувати вкрай простий фактор: які машини змушують вас обертатися, коли проїжджають повз вас. Звичайно, MERCEDES-BENZ w223 за 20 тис $ ми підібрати не зможемо, але якщо душа лежить до S klasse, то знайти найкращий - наш профіль)

Можна далі заглиблюватись в нетрі, розмірковуючи про двигун, тип палива, КПП тощо. Але навіщо?


Просто залиште заявку у нас на сайті або зателефонуйте за номером і зможете поставити всі питання, що цікавлять. Ми на етапі консультації зможемо визначити найбільш оптимальні варіанти за вашим бюджетом та на ваш смак.

Перевірка автомобіля експертом

картина стану автомобіля

Після консультації, експерти компанії Автопідбір Київ, у найкоротші терміни переглянуть ринок, знайдуть найкращі пропозиції серед б/в авто.

Далі буде проведена перевірка автомобіля експертом, із залученням кращого діагностичного обладнання, після якої ви отримаєте повний фото та відеозвіт і висновок експерта про огляд.

Також, в межах послуги підбір під ключ, ми перевіряємо рекомендовані автомобілі на профільних СТО, щоб отримати найбільш точну картину стану автомобіля, ґрунтуючись на якій можна буде приймати рішення про покупку.

Зрозуміло, наші експерти вміють вести ефективний торг із продавцем, щоб автомобіль був не тільки хорошим, а й куплений за вигідною ціною. Тому, користуючись запропонованими шістьма пунктами, можете в цілому визначитися з основними критеріями вибору, а вже детальніше вам допоможе визначитися, знайти та повністю перевірити майбутню машину мрії компанія Автопідбір Київ.