Автоподбор
російська

Підбір під ключ

що потрібно саме тобі

Ось і настав момент покупки першої машини! Або омріяної обновки. Як сказав

«Ось і настав момент покупки першої машини! Або омріяної обновки. Як сказав ».

Чи так це?

Генрі Форд

Безумовно, круто прийти до автосалону, де ввічливі менеджери пригостять вас кавою, з посмішкою натхненно розкажуть, які пригоди чекають на вас з вашою новою автівкою!

Що ж вибрати?

Новий Range Rover

Новий Range Rover

Б/У Range Rover

Б/В Range Rover

А потім почнеться купа пропозицій , додаткових варіантів акцій, гарантій! Не вистачає грошей-не біда! Позика на унікальних умовах лише для вас, або директор особисто зробив знижку-маркетинг у всій своїй красі. Але що буде далі?

При першій реєстрації 5% податку. Відразу після того, як автомобіль покине автосалон, його вартість падає. Якщо автомобіль оформлено в позику - каско є обов'язковим, необхідно обслуговуватися лише в офіційного дилера. Загалом, запах нового автомобіля дуже дорогий. Але що буде, коли пройде ейфорія від покупки? Коли ви вже дивитесь не на блискучу новеньку покупку, а на техніку, на її недоліки, коли машина почне виконувати своє призначення- ви почнете помічати її моменти, які почнуть дратувати.

А тут - о Боги! Сусід купив таку саму машину, таку саму модель, лише з невеликим пробігом. Але! Заплатив десь відсоток на 15 менше. Або ще гірше: за ті самі гроші він купив більш преміальну, красиву та потужну машину! Ну, ви думаєте: «Але моя ластівка не зламається, а він залишить усі гроші на сто», - ви втішаєте себе. Минає рік -два, а його вживаний автомобіль їздить так само без проблем, як і у вас, із салону. І в ціні втратив менше за цей час ніж ваш з салону. Прикро, чи не так? Тут виникає бажання вивчити вторинний ринок.

Давайте поговоримо докладніше

розглянемо всі варіанти

  1. Яким чином можна придбати вживаний автомобіль: автомобіль друзів, родичів, того ж сусіда. А що, вони не надурять! Хоча я скажу з практики, я зустрів багато ситуацій, коли автомобіль «від друга» був не просто подряпаний, як він стверджував, а з тотальними ушкодженнями, або мертві по технічній частині. Зрештою, друг не завжди винен. Він міг не знати, або обслуговувати авто в того ж дядька Васі, який ще крутив Жигулі батька і нібито великий спеціаліст. Тему можна розвивати вічно.

  2. Другий варіант покупки - прийти на ринок автомобілів. А там ви зустрінете кого? Правильно -перекупщиків. Звичайно, вони мають хороші пропозиції за ринковою ціною. Але і перекупщики, і реальні власники продають переважно сміття. Просто перекупщики можуть видати автомобіль не за те, чим він є. Їх досвіду і праці в цій сфері вистачає.

  3. Гаразд, систематично розглянемо це питання: подивимося відео на YouTube, прочитаємо статті, придбаємо якісний товщиномір , відкриємо профільний сайт з продажу вживаних автомобілів. Ви можете обдзвонювати самостійно, їздити оглядати, а потім везти автомобіль діагностувати на станції обслуговування.

    Дійсно, спочатку вам потрібно визначитися з моделлю, яка вам подобається. Потім поглиблено її вивчити, які болячки, яка вартість обслуговування, її надійність, яка гама двигунів, з точки зору ліквідності, якими можуть бути альтернативи.

    Виникає питання, а як вибрати професійну станцію обслуговування? Зрештою, часто, навіть в офіційного дилера працюють відверті профани. Скільки часу та грошей знадобиться для цього процесу? Чи буде результат? Не факт. Все -таки, коли зуб болить- розумна людина піде до стоматолога та не намагатиметься вилікуватися самостійно. Якісні послуги можна отримати лише співпрацюючи з професіоналами.

    Де діагностувати, де і як обслуговувати. Хтось каже, що «змінює оливу кожні 20 тис., як по мануалу». Інші «раз на 10 тис. - вже дуже рідко, потрібно частіше». Де правда? Світ автомобілів дуже складний і багатогранний. І щоб оволодіти теоретичною базою, вам потрібно провести роки в цій справі.

Де діагностувати, де і як обслуговувати. Хтось каже, що «змінює оливу кожні 20 тис., як по мануалу». Інші «раз на 10 тис. - вже дуже рідко, потрібно частіше». Де правда? Світ автомобілів дуже складний і багатогранний. І щоб оволодіти теоретичною базою, вам потрібно провести роки в цій справі.

Так, так, звичайно знаю. І взагалі, каже продавець: «вживані автомобілі- вони всі такі, навіщо везти на СТО?!». І в цей же час його телефон розривається , і всі телефонують саме по цій машині, вони хочуть придбати без торгу саме зараз, вони вже під’їжджають. Прекрасна картинка для покупця спрацьовує, а машину купують без перевірки. А якщо ще й за техпаспортом, то потім проблеми з документами з’являються і машину конфіскують… Було б достатньо наполягати на перевірках.

Отже, можна підсумувати, що є багато підводних каменів. Як захистити себе від них і все -таки придбати хороший автомобіль за приємною ціною, покладаючись не лише на удачу? Протягом багатьох років на нашому ринку пропонується така послуга, як підбір під ключ.

І тоді, все, що потрібно зробити, - це узгодити ТЗ, підписати договір і просто чекати повідомлення від призначеного вам експерта, в якому він надішле той варіант, який буде повністю перевірений ним же, звичайно , такий складний процес, як торг з продавцем, експерт також зробить самостійно.

Вам просто потрібно прийти до сервісного центру, де ми також будемо супроводжувати вас, підписати контракт, отримати номери та насолоджуватися покупкою. Навіть після завершення угоди ми залишаємось на зв’язку та завжди готові допомогти. Якась лампочка загорілась? А де краще обслужити автомобіль? Де краще заправитися і яким паливо? На яку мийку краще поїхати? Де і як встановити камеру заднього виду/музику/шумопоглинання. У нас ви можете отримати відповіді на всі свої запитання .

А тепер трохи детальніше

що саме з себе представляє
наша компанія Автопідбір Київ:

Автопідбір – це послуга, що має великий попит на ринку та надається спеціалізованими компаніями й професійними експертами. Як правило, вона включає пошук відповідного автомобіля (нового або з пробігом) для конкретної людини з повною технічною та юридичною перевіркою.

Ця послуга призначена для людей, які не мають спеціальних знань та навичок для повної діагностики транспортного засобу. Цей підхід допоможе захистити покупця від недобросовісних продавців, заощадити його час, зусилля та гроші. При автопідборі залежно від завдань клієнта можливі різні підходи до вибору автомобіля.

Клієнт може бути не впевненим, чи не знати який транспортний засобі йому обрати чи купити. Тоді спеціалісти з автопідбору враховуючи потреби, побажання та фінансові можливості покупця, допоможуть обрати оптимальну модель автомобіля.

Якщо клієнт визначився з маркою та моделлю, то експерт повністю перевірить машину, проконсультує та надасть рекомендації.

Основні питання, які вирішує автопідбір

Замовляючи послуги авто експерта у спеціалізованій фірмі, клієнт делегує функції пошуку та перевірки авто досвідченому експерту.

Підбір автомобіля

Експерт уточнює у клієнта усі його побажання та потреба, надає кваліфіковану консультацію для того, щоб визначитися з моделлю та маркою авто.

Комплексний огляд

Проводиться зовнішній огляд, перевіряється лакофарбне покриття, ретельно оглядається днище та кузов на предмет порушень геометрії чи сильних ударів. В результаті експертом визначається, чи потрапляло авто в ДТП, чи проводилось рихтування та чи фарбували кузов, чи замінювали скло, які деталі підлягали ремонту або заміні.

Технічна діагностика

Перевіряється стан найважливіших вузлів та механізмів, проводиться їх діагностика. Також перевіряється працездатність електронних та електричних систем, здійснюється комп’ютерна діагностика.

Юридична перевірка

Проводиться повна перевірка документації на право власності, а також документів з технічного обслуговування, звіряються кузовні номери.