Автоподбор
російська

Разовий огляд

побачи те, що повинен

Згадуючи розповіді батьків, дідусів, бабусь про те, як складно було купити автомобіль раніше, стає лячно.

Згадуючи розповіді батьків, дідусів, бабусь про те, як складно було купити автомобіль раніше, стає лячно.

Проте, надмірний асортимент збиває з пантелику при виборі автомобіля. Багато людей зараз вивчають сайти з продажу б/у авто, дивляться відео, читають статті в яких ці машини розглядають лідери думок і постійно обговорюють з друзями, яку краще купити машину. Соцмережі давним давно переповнені жартами на цю тему.

проверка корпуса, определение наличия постороннего шума, проверка мотора и моторного масла, проверка коробки передач, проверка тормозной и охлаждающей жидкости

Замовити послугу «Разовий огляд» ви можете просто зараз

Більше інформації

перевірка твого майбутнього автомобіля

Та й справді, захоплюючий процес, адже завдяки такому навчанню людина стає більш обізнаною не лише у брендах і моделях, а й більш глибоких технічних нюансах. Але ні в якому разі не слід плутати теоретичні та практичні знання! Наприклад, можна прочитати десятки найкращих книжок з вишуканими рецептами, але не досягти рівня маминого борщу, адже для всього потрібен досвід. Так саме і з автомобілями.

Наприклад, можна прочитати десятки найкращих книжок з вишуканими рецептами, але не досягти рівня маминого борщу, адже для всього потрібен досвід. Так саме і з автомобілями.

Який жах, намагалися надурити, тому що продавець стверджував, що автомобіль знаходиться у фабричному забарвленні! Людина подумає: «Який я молодець! Я не дозволив себе ввести в оману!».

Подвійний ґрунт з заводу! Як так вийшло? Додаткові випробування конкретної моделі, після чого воно було покрита подвійним шаром ґрунтовки. Що є перевагою, ніж мінусом, транспортний засіб з фабрики у подвійному ґрунті.

І таких нюансів може бути мільйон. Або інший приклад: всі елементи були в заводському забарвленні. Клас! Не пофарбований! Але виявилося, що їх просто замінили на тайваньскі та болти були акуратно підфарбовані зубочисткою, щоб приховати сліди їх відкручування.

Як недосвідчена людина відрізнить тайваньські двері від оригіналу-ніяк! А дах може бути повністю перевареним, але це не значить, що машина в не заводській фарбі. Або нефарбований автомобіль, який отримав сильний удар ззаду або навіть у передню частину! А що ви думаєте, як про це дізнатися?

І це лише поверхневі приклади про лакофарбове покриття .І що ви думаєте. Недосвідченій людині зубаті перекупи можуть повісити локшину на вуха, що переварена чверть-не страшно! Ба більше, це краще, ніж було спочатку, бо, окрім того що зварювали за заводськими зварними точками, ще й кузов посилили.

Також, можна згадати про технічні нюанси. Сторонні звуки в роботі ходової недобросовісні продавців люблять виправдовувати чимось, що лежить у багажнику. Зможете розрізнити? А звук форсунок від звуку клапанів, що стукають ?

Добре, розумна людина перед покупкою відвезе машину для перевірки на станцію технічного обслуговування (хоча це не кожен робить). Але яке СТО обрати для перевірки?

Дорого і, на жаль, звісно, там не завжди компетентні фахівці. Проте на СТО можуть навмисно знецінити хороший автомобіль і запропонувати свій варіант, як хороший.

Припустимо, що СТО сумлінне та професійне, вам оглянули машину та виявили в ній безліч помилок та поломок. Вердикт: не підходить для придбання, а ви витратили гроші та купу часу на цей візит, просто через недосвідченість.

Також є безліч банальних історій, коли покупець поїхав до іншого міста за автомобілем, продавець пообіцяв, що все ідеально, але насправді виявилося, що машина була у ДТП, технічно несправне, а продавець просто розводить руками та каже: «не знав».

Знову ж таки час і гроші витрачені марно, а машина друзів чи родичів!

О, це мій улюблений рубрика! Оглядаєш машину, яка була у серйозному ДТП. У автомобіля весь дах і весь бік зліплено шпаклівкою, а власник дивується, мовляв, там лише пофарбовані двоє дверей, типу, незначні подряпини.

А власник дивується, мовляв, там лише пофарбовані двоє дверей, типу, незначні подряпини. Ти просто показуєш йому все і пояснюєш, чому там не просто подряпини,

А людина каже: «Я купив у друга, а він перший власник із салону». Загалом, як у пісні: «Якщо друг виявися раптом, зовсім і не друг, і не ворог, а так…». Далі йде той самий дзвінок другу, не раз бачив такі ситуації, адже не дарма кажуть: «Довіряй, але перевіряй». Як просто було вберегтися від подібної ситуації-просто викликати спеціаліста для огляду автомобіля.

Ось навіщо ми надаємо послугу
послугу Разовий огляд автомобіля

Що ж отримує клієнт замовляючи цю послугу ? Один з наших експертів повністю перевірить обраний клієнтом автомобіль.

  • Що ж отримує клієнт замовляючи цю послугу ? Один з наших експертів повністю перевірить обраний клієнтом автомобіль.

  • Буде зроблено якісний технічний огляд машини, поверхнева перевірка підкапотного простору, тест-драйв, коректність роботи коробки передач, зчеплення, буде перевірена робота ходової. Ретельно огляну салон автомобіля: кермо, сидіння, педальний вузол, паски безпеки, всі кнопки та їх функціональність.

  • Окрема увага приділяється електроніці та її працездатності, фари автомобіля ( чи рідні, чи вони працюють, чи не пошкоджені), комп'ютерна діагностика.

  • Так саме автомобіль перевіряються на справжність їхнього пробігу, переглядають його сервісні документи, здійснюється юридична перевірка. Після огляду клієнт отримує, детальний звіт : фото та відео, а також висновок експерта по даному автомобілю, які нюанси були знайдені і чи варто його розглядати взагалі.

Але я завжди кажу клієнтам, що огляд перед покупкою обов’язковий!

Навіть якщо автомобіль віком один-два роки та з пробігом не більше 10 тисяч кілометрів. Адже остаточна перевірка кузова можлива лише тоді, коли автомобіль знаходиться на підйомнику, а також можуть бути технічні несправності навіть у майже новим автомобіля.

Отже, якщо наш експерт схвалить автомобіль-його потрібно контрольно відвезти на СТО. З цим ми також можемо допомогти і перевірити автомобіль на одному з наших сервісів, де буде проведено якісний і об’єктивний огляд автомобіля, що дасть повну картину його стану.

Після чого залишиться або його, у разі позитивного результату перевірки , або шукати інший автомобіль в разі теж позитивного результату перевірки, адже як я завжди кажу: «Сумувати треба у тому випадку, якщо ви після покупки дізналися, що машина погана».